Siroz hastasının son günleri nasıl olur

acdtherapy.com » Siroz hastalığı tedavisi
17:16 06-11-2017 | icon 55046
Siroz hastasının son günleri nasıl olur

Siroz hastasının son günleri nasıl olur? Siroz tedavisi Siroz liver cirrhosis Treatment Protocol Combination ile tedavi başarı oranı % 50-90 arasındadır. Tedavi süresi 2-12 ay arasıdı

Siroz hastasının son halleri

Sarılık yükselir.
Karnı şişer.
Karında asit toplanır.
Karından sıvı aldırılır.
Bazen 1-10 litre arası sıvı yani asit alınır.
Kabızlık olur.
Böbrekler düzgün çalışmaz.
İdrar söktürücüler kullanılır.
Mide bulantısı olur.
İstifra eder.
Gözleri sararır.
İdrarı sap sarı ve bulanık olur.
Dışkısı sarı olur. Sümük gibidir.
Vücudu sararır.
Halüsinasyon görür.
İştahsız olur.
Serum ile beslenir.
Mama ile beslenir.

Siroz hastalığında ölüm belirtileri

Siroz hastalığında ölüm belirtileri 
Terlemede artış olur. 
Dolaşım bozukluğu nedeni ile deride farklı renkler olur. 
Sarılık yükselir. 
Total bilirubin artar. 
Böbrek yetmezliği oluşur. 
Kabızlık oluşur. 
Solunum değişikliği olur. 
Tıkanıklık olur.

Siroz hastalarının son anları nasıl olur?

Yukarıda bu konu ile ilgili yukarıda anlatılmıştır.

Siroz hastasının son zamanları nasıl gerçekleşir?

Son zamanlaarında hasta gerçekten en büyük sorun aslında sarılıktır. 

S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 03-12-2019
Hastalık öyküsü Siroz son evresi .. tedavi hakkında bilgi iyileşme süresi ve mevcut tedavinin süresi ve bu tedavi yüzde kaç iyileşme gösterir. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Sistem kayıt tarihi 03-11-2019
Hastalık öyküsü hocam günde bir 4 duble rakı içiyorum yaşım 48 ggt 165 ne yapmam lazım

Sistem kayıt tarihi 18-10-2019
Bayan 39 yaşında çorlu eşi başvurdu.
Sarılık karaciğer
170*60.
Tuvalete 1 kere çıkıyor.
1 lt sıvı alıyor.
Mide bulantısı,
Şişkinlik,
Son 2 aydır devam ediyo.r
2 günde 1 istifra.
Kemoterapi alıyor. 10 yıldır.
Göğüs alındı.
5 yıl sonra metastaz yapmış.
Tüm ilaçlar kullanmış.
Kontremal kullanıyor.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü 4. evre mide kanseri teşhisi temizlenmişti ameliyat oldu 6ay sonra beyin ve bel kemiği birde karaciğer metastazıyla geri döndü geri dönüş bekliyoruz.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü mahalleden arkadaşım duydum siroz olmuş ben size ingiltereden yazıyorum hocam çok üzüldüm ne yapabiliriz. sizden bize yardımcı olmanızı istiyorum. masrafları ben ödicem. sizi ben buldum. raporlarını size bugun göndercekler. inceleyip bana dönerseniz çok sevinirim. ilaçları almaya arkadaşlar gelicekler. siz sadece bize tedaviye alıp alamıcağınızı söyleyin değerli hocam. tv programlarınızı izledim sanatcıları iyileştirmişsiniz. size yalvarıyorum hocam bana yardımcı olun. Allaha emanet olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 08-08-2019
Hastalık öyküsü dedem çok iyiydi son 3 aydır kötüleşti, karnında su toplandı aslında evin tüm işini dedem yapardı dinç adamdı günde 6 km yürüyen biri karaciğerinde kitle vardı tedavisi çok iyidi anide oluştu karnından su aldırdık. tedavi olması için ben her şeyi yapıcam ne gerekir ise yapmaya razıyım hocxam. beni dedem okuttu benim için çok önemli hocam. babam vefat ettiğinden beri aham babam hem arkadaşımn hocam yardımcı olun. videolarınızı izledik çok sevindik. raporlar almanca hocam biz almanyada yaşıyoruz. gerekriise tercüme eder gönderirim hocam yeterki tedaviye alın ilaçları almaya gelirim yada bayramda gelicek kardeşimvar onlarla gönderebilirsiniz iyi haberlkeriniz bekliyroum hocam.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü bayram gününde size yazıyorum inanın zor durumda olmasam rahatsız etmem hocam bize yardımcı olun. abimin durumu çok kötü ben müdahala etmek zorunda kaldım eşine bu güne kadar bıraktım kötüye gitti giitim aldım bizim eve getirdik tedavisini biz yapacağız kendi çocuklarıda öylesine nasıl bir dünya oldu anlamadım. derler ya hayırlı evlada mal ne gerek hayırsız evlada mal ne gerek aynen böyle oldu. babam ve biz tedaviye karar verdik her ne uğruna olursa olsun kurtaracağız. bzie yardımcı olun. Allaha emanet olun. sizden haber bekliyoruz. değerli hocam.

Başvuru Tarihi 21:15:42 13-05-2018
Hastalık öyküsü Oncelik Allah razi olsun sizden danismak icin bile olsa insan az da olsa umut aliyor gibi oluyor. Abim 2014 te kolon kanseri ameliyati oldu. 8 ay sonra ikinci ameliyat oldu. Atlattik diye bizde coluk cocugu da sevindik. 5 yasindaki cocugunun ellerini acip secdeye yatip babasi icin ve hasta olanlar icin dua ettigini gormek var ya gerisini anlatmaya gerek yok. Abim 43 yasinda. Iki hafta once doctor bey tomografi ve MR sonucunda illetin karacigere sicradigini ve 4. Evre oldugunu soyledi. Iki sene once bir nokta da gorulmus daha sonra iki noktada tumor gorulunce doktor once yuksek dozda kemoterapi iki haftada bir ve 12 seans olacagini soyledi. Yikildik. Herseye ragmen Elhamdullillah demekten baska caremiz yok. Maddi durum sifir hele birde 60 ve 70 yaslarinda anne babasini gunlyk yovmiyelere gitmek zorunda oldugunu gordukce zaten ne umudu nede beklentisi kaliyor. Uzerinde ev var diye yardim alamiyor SSK sini ben yatirmaya calisiyorum. Bir suru sorun hocam. Eve gidesim yok herkes perisan caresiz aglamalar. Allah kimseye yasatmasin. %80 raporu var fakat yardim yok alamiyor. Bir yol bir umut bir destek bir yol gostermek hocam. Moral sifir coluk cocugunun yasli anne babasinin da rahatsiz olacagindan korkuyorum. Bir yol bir umut veya bir kucuk devlet yardimi yolu onerisi. Cevap verseniz de vermesenizde Allah razi olsun. Sonucta Allah u tealanin bize uygun gordugu bir durum hamdolsun. Sonucta bunca sorunla canınızı acıtmaya hakkım yok. Allah yar yardimciniz insanlara derman olmayı nasip etsin. Ve o insanların coluk cocugunun duaları size de hayatiniz boyunca sifalar ve huzur getirsin İnşallah.

Başvuru Tarihi 16:09:34 28-03-2018
Siroz hastalığı 4 evre ne kadar sürer

Tıbbi Sorumluluk Reddi