Kanserli hastanın son günleri nasıl olur

acdtherapy.com » Kanser tedavisi
13:14 03-03-2018 | icon 94740
Kanserli hastanın son günleri nasıl olur

Kanserli hastanın son günleri nasıl olur?

Kanser hastasının son günleri olan bazı kompliksyonlar;
Mide bulantısı,
İstifra,
İştahsızlık, 4-5 çorba kaşığı çorba ancak içebilecek duruma düşer.
Nefes darlığı,
Öksürük,
Balgam,
Karaciğer kanseri siroz karın zarı kanserinde karında asit toplanması,
Karından sıvı aldırma bazen 2-3 gün aralıklara düşer 9 litreye kadar karından sıvı aldıran olabilir.
Karaciğer kanseri, Siroz, Karın zarı kanseri, Safra kesesi kanseri, Pankreas kanserinde sarılık, total bilirubin yüksekliği.
Sarılık var ise gözlerde sararma, vücut sarı renk alması,
Kemik kanseri ve kemik metastazında ağrılar özellik ile ağrı kesici bant- ya da morfin kullanmaya kadar gider.
Zayıflama,
Yatakta yatmak,
Yatak yaraları,
Wbc lökosit düşüklüğü ya da yüksekliği,
Plt trombosit düşüklüğü,
Hgb kansızlık,
Tuz oranında düşüklük Na, Cl düşüklüğü,
Vitamin ve minerallerde düşüklük,
Metastaz yapması,
Kemoterapi tedavisi ve radyoterapi tedavisi sonrasında eve gönderilmesi.
Sakın umutsuzluğa kapılmayın her zaman bir çare vardır.
Kombine kanser tedavi başarı şansı % 50-90 arasında başarı ile tedavi olan hastalar bulunmaktadır. 
Cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy ile tedavi imkanı bulan hastaları mutlaka okuyunuz.
Kanseri yenen başarı hikayeleri linki tıklayınız.


Kanser hastalarının son günlerinin belirtileri

Hastalık artık tüm vücutta yayılmış ve komplikasyonlar artık hat safhaya ulaşmıştır.
Kendini evde ve hayatta fazlalık hisseder. Yani aslında ölümü ister.
Aile fertlerine kendini fazlalık olduğunu ve onun çok masraf yaptıklarını ya da çok üzdüğü gibi duygusal bir kimlik oluşur.
3 oda arkasını duyar. Siz orda konuşursunuz. Onları duyar ve hisseder.
Siz arka odada ağlarsınız onun odasına gelirsiniz o sizi hisseder. Kesinlik ile ağlayıp da ya da üzüntülü olarak odasına girmeyiniz.
Ajitasyon yapar.
Halüsinasyon görür. Yani geçmişten insanlar ile konuşur.
Özellik ile anne, baba kardeşler ile konuşur. Ölmüş kim var ise sanki burada imiş konuşur.
Ölümü hisseder.
Bazen de ölüm yemeği gibi son kez iştahı açılır aniden ve çok yemek ister. Ve yerde.
Sevdiği şeylerden uzaklaşır.
Çevresindekileri tanımaz.
Tedavileri kabul etmez.
Gereksiz görür artık.
Eskiden sevdiği hiçbir şey sevmez duruma gelir.
Ölmek ister.
Ölüm hissi kabul eder.
Ölüm riski artık onun için vardır.
Kemik metastazı ya da kemik kanserinde ağrılardan ölmek istiyorum der.
Çok sinirli olur. Her şeye sinirlenir bağırıp sinirlenir. Burada siz sakin olacaksınız.
Bundan sonraki artık tümör ya da metastaz değildir. Zamandır. Zamanı düzgün kullanın.
Ama sakın unutmayın her zaman çözüm var.
Uygun zamanda uygun yerde uygun insan sakın unutmayın.
Derdi veren Allah cc dermanını da verir. Bilen bilmeyen bilmez.


S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 13-10-2019
Merhaba Haocam kardeşimde taşlı yüzük hücreli karsinom kemo alıyor. 20 kiloya yakın verdi. durumu ciddi. mide bulantısı ve istifra var. beyaz kan veriyorlar. videolarınızı izledim size güvenim var yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 12-10-2019
Hastalık öyküsü Merhaba hocam, babam 4. Evre akciger kanseri kemik metastasi var. Ilk kemoterapisini 1 ay once aldi 1 hafta arayla 1. Kur olarak. Nefes darligi ve oksurugu hic yoktu. Fakat kemoterapiden sonra solunum nobeti geçirmeye basladi. Agrilari olmadiginda cok iyiydi disari bile cikabiliyordu fakat suan yataktan kalkamiyor. Nasil bir yol izlememiz gerekiyor. Lutfen yardim edin.

Sistem kayıt tarihi 08-10-2019
Hastalık öyküsü Ablam 5 yıldır over kanseri tedavisi görüyor, ameliyat oldu, kemoterapiye cevap veriyordu ancak şu an ca125 değerleri yüksek, karaciğer metastazı var, kemoterapi ye cevap vermiyor ve çok ağrısı var, çaresizlik öldürüyor beni ne olur yardım edin

Sistem kayıt tarihi 27-09-2019
Hastalık öyküsü Annem meme kanseri ama kemik metastaz oldu bize yardım edin

Sistem kayıt tarihi 23-09-2019
Hastalık öyküsü Multi miyelom 4.evre 80 yaş

Sistem kayıt tarihi 21-09-2019
Hastalık öyküsü Kardeşim 38 yaşında karaciğere metastaz yaptı aslında mide ameliyatı çok güzel geçmişti kemo aldı çok iyiydi. ara verdik pet çektirdik karaciğer 5 cm lezyon var dediler.  bizebiee şey söyleyin ve yardımcı olun sizn 9 protocol almak istiyoruz. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 16-09-2019
Hastalık öyküsü Esim 46 yasinda Ozafaktus mide kanseri 3.evre metastas yoktu 2 ay once 4 kur kemoterappi gordu simdi mr ve kemoterapi cekildi mide alinacak sonuckari bekliyiruz lutfen yardim edin.

Sistem kayıt tarihi 12-09-2019
Hastalık öyküsü 4.evre gogus kanseriyim. Akcigerimdeki pnomotoraks riskli hastaligim yuzunden konseylik oldum v henuz kemoterapi baslamadi. Ben kemoterapinin, biyeri duzeltirken diger yerleri bozdugundan v 4.evrede sadece yasam suresini azcik uzattigini dusundugumden, zihin gucu ile alternatif tıp ile kemoterapisiz basarabilirim derken cok mu pollyannayim onu arastiriyorum. Sizin bilgi v oneriniz cok kiymetli

Sistem kayıt tarihi 31-08-2019
Hastalık öyküsü Merhaba hocam 1 hafta önce babamın 4. Evre akciğer kanseri olduğunu öğrendik. Kemiklere metastaz yapmış. Babam 77 yasinda 5 gün ışın tedavisi aldık önümüzdeki 5 gün daha ışın alacak. Arkasından çok az dozda haftalık kemoterapi dedi doktorumuz ama radyoterapi bile babamı zorluyor bana geri dönerseniz çok sevinirim

Sistem kayıt tarihi 30-08-2019
Hastalık öyküsü Hocam merhaba babam mide kanseri 4.evre karında su birikimleri başladı haftada 6–7 litreye kadar sıvı birikmesi başladı bünyesi çok zayıfladığı için kemoterapi kesildi evde yatalak oldu ayakları üstüne basamıyor bize bir çare hocam nasıl bir yol önerirsiniz

Sistem kayıt tarihi 30-08-2019
Hastalık öyküsü Abim 47 yaşında indiferansiye malign mezenkimal tümör teşhisi kondu. Vücudunun çok yerinde mestastaSlarının olduğu söylendi.pazartesi günü 5 kür Işın alacak daha sonra kemoterapi dendi. Daha hiç bir tedaviye başlamadan kan değerleri çok düştü. Trombositler 46bin düşmüş. Raporları gönderebilirim. Bize yardımcı olabilecek misiniz?

Sistem kayıt tarihi 29-08-2019
Hastalık öyküsü Kanser.

Sistem kayıt tarihi 15-08-2019
Hastalık öyküsü Merhaba, diyabetik olmayan belki genetik olabilir Polinöropati (düşük ayak) rahatsızlığı yaşamaktayım. Bu konuda alternatif tıp olarak yardımcı olursanız memnun olurum. Yaşım 68... Yaklaşık 8 yıldır rahatsızım. Selam ve saygılarımla...

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü hayırlı bayramlar hocam inanıyorum ki bizim sorunumuza çözüm bulucaksınız. kardeşim küçük hücreli akciğer kanseri ve geç teşhis dediler 4. evre olduğunu öğrendik nasıl oldu anlamadık. bize acil yardım etmenizi istiyoruz. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü iyi bayramlar kusura bakmayın bayram günü yazıyorum fakat videonuzu izledim bana güven verdi annem için fayda sağlıcağına inandım. tüm raporlar elimde eğer isterseniz gönderebilriiz. karaciğer kanseri idi şimdi sıkınbtı siroz ve karından sıvı aldırıyoruz bize nasıl yardımcı olursunuz?

Sistem kayıt tarihi 09-08-2019
Hastalık öyküsü en son çekilen pet de karaciğer kanseri kemik metastaz 4. evre son evre olduğu söylenildi. zor durumdayız tv programlarınızı izledik yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 09-08-2019
Hastalık öyküsü Benim esim mide kanseri idi midesi alindi fakat karin zarinada metastas yapti su an kimoterapi aliyor fakat cok zayifladi 45 kiloya kadar dustu az yemek yiyiyor ve arasira istifra oluyor tabii enerjiside kalmiyor ve uyumak istiyor. Bizlerde cok endiseleniyoruz sizce yapilacak bir sey varmidir.saygilarimla. Tesekkur ederim.

Sistem kayıt tarihi 06-08-2019
Hastalık öyküsü hoacam nasılsınız çok uzun zaman oldu sizn telinizi kaybettim burdan yazamk istedim nasılsınız. Allah ilminizi bilminizi artırsın hocam. babam tedavisinde çok fayda sağladınız. babm vefat etti ama sağlıklı idi sonuçta ecel var. şimdi abim rahatsız geç kalmak istemiyoruz. hemen sizn ile irtibat kurmak istedik hocam raporlar elimde gönderebilirim. yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 05-08-2019
Hastalık öyküsü kolon kanseri olmuş abim kabızlık vardı çok uzun zamandan beri söylerdi bir iki ilaç kullandı geçmedi kolonoskopi yaptırdık 5 cmlik tümör biyopsi sonucu kanser olduğunu öğrendik. ameliyat oldu alındı. ardındam kemoterapi oldu. 6 ay bir şey yoktu herşeyde çok güzeldi pet çektirdik karaciğere multi lezyonlar diyor. vertebralarda dejenaratif değişiklik şok olduk. neye uğradığımızı şaşırdık. kafamızdan sanki kaynar su döküldü. kemoterapi ve ışın tedavisi dediler yaptırdık abimde mide bulantısı kilo kaybı ooldu normal dediler. fakat bu sorun gitmedi ve çok kilo verdi şimdi karın zarına sıçramış karından sıvı aldırdık 7 lt sarılık var. sizn iyileşen hasta videonuzu isledik bir umut dedik mutlaka almak istiyoruz haocam bize yardımcı olun. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 03-08-2019
Hastalık öyküsü teyzem yurtdışında yaşıyor dün haber aldık ve yıkıldık. beni okutan teyzem hocam benim için çok önemli lipoid sarkom ilerlemiş ve femur başı akciğer ve karın zarında metastaz varmış. iyileşen hastanın videosunu izledik biraz umutlandım bize yardımcı olun. gerekirse teyzemi buraya getirebiliriz. raporları hemen gönderebilirim yardımcı olun bize hocam.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü hocam hastamız yazdığında haberi yok nişanlım için yazıyorum. umudu kalmadı onunda artık videonuzu izledim bir anda içime ateş düştü çok sevindim hemen sizn ile irtibata geçmek istedim. yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Sistem kayıt tarihi 08-07-2019
Hastalık öyküsü dayımın eşi akciğer kanseri ve son evrede. küçük hücreli akciğer kanseri artık eve gönderdiler. neler yapabiliriz hocam. tedavi gören hastalar var sizde biraz umutlandık. yardımcı olun hocam

Sistem kayıt tarihi 04-07-2019
Hastalık öyküsü babam karaciğer kanseri son evre dediler karaciğer kanser hastalarının son günleri nasıl anlaşılır? belirtiler nelerdir?

Sistem kayıt tarihi 04-07-2019
Hastalık öyküsü akciğer kanseri evre belli deil yeni öğrendim bu arada hasta olan babam 55 yaşında

Tıbbi Sorumluluk Reddi