Kemik kanseri ne kadar yaşar

acdtherapy.com » Kemik kanseri tedavisi
21:13 06-07-2017 | icon 54956
Kemik kanseri ne kadar yaşar

Kemik kanseri ne kadar yaşar?


Kemik kanseri son evre yaşam süresi tahmini süre 2-24 ay arasıdır.
Kemik kanseri tedavi başarı şansı % 50-90 arasındadır.
Kemik kanseri hastaları % 95"i Kemoterapi tedavisi ile birlikte Osteosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy tedavisini birlikte almaktalar.
Hastanın moral motivasyonu burada en önemli sebeplerden biridir.
Yapılması gerekenler öncelik ile vücuda dışarıdan ve içerden oluşan zararların giderilmesi gerekir.
Yapılan ameliyat, ardından Radyoterapi tedavisi, Kemoterapi tedavisi, Akıllı ilaç uygulanılmaktadır.
Destek tedaviler ile başarılı sonuçlar alınmaktadır.
Kemik kanseri 4. Evrede etkileyen ve tetikleyen birçok neden bulunmaktadır.
Kemik kanseri hastaları bu durumda morale en çok ihtiyacı olduğu zamandır.
Yapılması gerekenleri ve nasıl bir destek programı uygulanacağını videolarda dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalıştık.
Kemik kanseri bitkisel tedavisi

Kemik metastazını Osteosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy  ile yenen hasta görüşleri

Kemik kanseri yaşama şansı nedir?

Kemik kanseri yaşama şansı tahmini olarak % 50-90 arasıdır.
Asıl önemli olan bunu neler tetikler ve neler yapılması gerekir.
Yediği yemekten içtiği suya kadar dikkat etmesi gerekmektedir.
Büyük abdestline günde en az 3 kez çıkması gerekir.
Günlük su içme miktarı kilonun 1/30 kadar su içmek zorundadır.
Mide bulantısı ve istifra var ise giderilmelidir.
Ağrılar var ise Doktorunuzun verdiği Ağrı kesiciler, Ağrı kesici bantlar, İleri seviyede morfin riayet edilmesi gerekir.
Yukarıda videolarda izlediğiniz iyileşmiş hasta örnekleri bulunmaktadır.

Kanseri Osteosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy  Bitkisel destek programı ile yenen sanatcımız Açelya Elmas"ın görüşleri

Kanser tedavisi nasıl yapılır Habertürk muhabiri Burhan Kazmalı ile yapılan röportaj

S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 11-10-2019
Hastalık öyküsü İyi akşamlar hocam yardım edin annem için yazıyorum çok acı çekiyor yemek yiyemiyor mide bulantası var zayıflıyor kemik kanseri lütfen dönüş yapın ümüdimiz sizsiniz

Sistem kayıt tarihi 01-10-2019
Hastalık öyküsü Hocam çok özür dilerim eşimde dev hucreli kemik tümörü çıktı 7 aydır uğraşıyoruz.. önce dizinde vardı, opere edildi.. şimdide kalçasında 10cm var denosumab asi kullanıyor vede yararını görüyor.. bize ekstra önerebileceğiniz bisey var mı hocam.. saygılarımla ellerinizden öperim.

Sistem kayıt tarihi 29-08-2019

Hastalık öyküsü Hocam kız arkadaşım ilik kanser hastası kemoterapi tedavisi görmek istemiyor ikna olmuyor sürekli burnu kanıyor başı dönüyor hocam onu çok seviyorum yaşlarımız ufak 20 19 tedavi masraflarını karşılamakta sorun yaşarız biliyorum ama ölmesini istemiyorum ben onu çok seviyorum hocam ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

Sistem kayıt tarihi 26-08-2019
Hastalık öyküsü Babam 4. Evre küçük hücreli akciğer kanseri. 3 kur kemoterapi gördük. Tam yanıt verdik. Herşey yokuldu. Koruma amaçlı işin verildi beyne ve akciğerlere, 3 ay istirahat dediler. 2,5 ay sonra iştahsızlık halsizlik yorgunluk hissi ile pet CT çektirdik. Karaciğer metastazı ve kemik metastazı oluşmuş. Akcigier sol tarafında metastaz oluşmuş.ama karaciğer metastazı tüm karaciğeri kaplamış. Sağlam bir yer kalmamış dediler. Ama ağrısı yok. Kemik metastazları ise sağ bacak sağ kol sırt bel ve boyunda oluşmuş. Bize yapabileceğiniz bir şey varmı? Toplamda bir yıl. Tanı ve deva gitti. Ama sonuç bu. 2,5 ayda vücudun heryerine tekrardan yayılmış.

Sistem kayıt tarihi 15-08-2019
Hastalık öyküsü Hocam iyi geceler rahatsiz ediyorum kusura bakmayin
Enistemin bacaginda kemik kanseri oluşmuş ve gercekten zor durumdayiz oneriniz olurmu acaba diyecektim tavsiye üzere yazdim şimdiden Allah razi olsun

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü bayramınız mübarek olsun hocam bayram günü size yazıyorum youtubda gezinirken sizin tv programınızı izledim size yazmak istedim. bize yardımcı olursanuz çok sevinirim. annem karaciğer kanseri idi karın zarına sıçramış şimdi karnı şişiyor. sıvı aldırdık gene çok büyük sıkıntı yapıyor. bayram hastanede geçirdik her şeye razıyızı yeterki annem iyileşsin yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü küçük hücreli akciğer kanseri 4. evre babam size hollandadan yazıyorum. son petde kemik metstazı olmuş dediler ne yapmalıyız bize yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 05-08-2019
Hastalık öyküsü babam geçen sen sırt ağrısı ile doktora gitti romatizma fıtık dediler ağrıkesici fizik tedavi verdiler. babmda hiç önemsemedi. almanyada babam çok çalıştı mayıs başında sabah şiddetli ağrı ile doktara götürdük filim mr pet çekild omurda kanser dediler hemen ışın tedavisi aldık. iyi geldi ağrı giiti fakat karaciğere sıçramış ne yapalım hocam dün akşam sizn tv programınızı izledim çok sevindik ailece mutlu olduk raporları göndereyim hocam biz tedavi istiyroruz mutlaka bize yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 05-08-2019
Hastalık öyküsü hocam akciğerkanseri bir arkadaşım var yeni öğrendik kemiklere sıçramış durumu hiç iyi değil 4. evre kemik kanseri sıkıntı çok büyük hocam. ağrılar çok şiddetlendi ağrı kesici bant kullanıyor. 

Sistem kayıt tarihi 03-08-2019
Hastalık öyküsü size fransadan yazıyorum hocam çalışmalarınızı çok sıkı takip ediyoruz ve baişarılı buluyoruz ailece videolarınızı izledik ve karar verdik tedavi almaya raporları topladık hepsini gönderebiliriz. gerekir ise ürünleri almaya ben gelirim kargoya gerek kalmadan hızlıca temin etmek istiyoruz. yardımcı olursanız ailece çok memnun oluruz değerli hocam. ayrıca bizde kafkasız hocam karapapak derler bizede.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü Hocam kardeşimiz kemik kanseri akciğer metastazı oldu femura sıçradı ne yapabiliriz. videonuzu izledim yardımcı olun bizede.

Sistem kayıt tarihi 30-07-2019
Hastalık öyküsü Hocam kusura bakmayın hastamızda kemiğe sıçramış dediler Kanser kemiğe sıçrarsa ne kadar yaşar? ne yapalım nasıl bize yardımcı olusunuz? Videolarınızı izledik ailece biraz mutlu oldık iyileşen hastalar varmış. haber bekliyoruz. Saygılar Hocam

Sistem kayıt tarihi 27-07-2019
Hastalık öyküsü Teyzemde 4 evre kemik kanser yaşam süresi nedir? hocam yardımcı olursanız seviniriz. ailece sizden umutluyuz videolar bize umut kaynağı oldu hocam.

Sistem kayıt tarihi 22-07-2019
Hastalık öyküsü Akciğer kanseri hastamız var kemiklere sıçradı ne yapmalıyız.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

0.10065102577209