Kemik kanseri bitkisel tedavisi

acdtherapy.com » Kemik kanseri tedavisi
05:09 12-08-2017 | icon 38889
Kemik kanseri bitkisel tedavisi

Kemik kanseri hastalarının %95"i Ameliyat, Kemoterapi, Akıllı ilaç, Radyoterapi tedavisi ile birlikte Osteosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy tedavisi görmekteler. 
Kemik kanseri % 50-90 arasında başarı sağlamaktadır, tedavi süresi tahmini 6 Ay -24 Ay arasıdır.
Aşağıda bu protokolü nasıl uygulandığı ve başarı hikayelerini vereceğiz.

Kemik kanseri tedavisi nasıl yapılır?

Kemik kanseri ASD Uygulaması
Asd tedavi protokolü Rusya"da 1940 yılından beri kullanılmaktadır.

Kemik kanseri Aromaterapi uygulaması
• Dilaltı damlalar,
• Kemik güçlendirici,
• Bağışıklık güçlendirici,
• Vertebra kremi,
• Şakak kremi,
• Ense kökü kremi,
• Kosta kremi,
• Karın kremi,
• Avuç içi kremi,
• Bel kremi,
• Alt ekstremite kremi,
• Üst ekstremite kremi,
Bu ürünler Kemik kanseri Osteosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy tedavisinde kullanılmaktadır.

Kemik kanseri tedavisinde yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?

Kemik kanseri tedavisinde yaşama şansı % 50-90 arasındadır. Bu tahmini olarak bulunduğu evreye bağlı olmak üzere ve hastanın anatomik ve fizyolojik yapısına göre değişmektedir. 

Kemik kanseri tedavisi

1- Kemik kanseri ameliyatı,
2- Kemik kanseri kemoterapi tedavisi,
3- Kemik kanseri radyoterapi tedavisi,
4- Kemik kanseri destek tedavileri,
Her ne yapılır ise yapılsın amaç neden olan etkenleri ortadan kaldırmaktır.

Kemik kanseri 4. son evre bitkisel tedavisinde yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?  

Hastanın anatomik ve fizyolojik yapısına göre değişmektedir. % 50-90 arasındadır.
Burada yapılanlar bağışıklık sistemini güçlendirmek.
Hastanın kabızlığını günde 3 kez çıkmasını sağlamak için tavsiyelerde bulunmak,
İdrar Ph seviyesini 7-9 arasında tutmak içinde tavsiyelerde bulunmak,

Kemik kanseri beyin metastazı tedavisi

Kemik kanseri beyin metastazı tedavisi, Glioblastoma multiforme grade 4 Treatment Protocol Combination 9 Therapy uygulanmaktadır.

Kemik kanseri beyin metastazı yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?

Kemik kanseri beyin metastazı bitkisel tedavisi Glioblastoma multiforme grade 4 Treatment Protocol Combination 9 Therapy ile kurtulma oranı tahmini olarak % 30-70 arasındadır.

 

Kemik kanseri nedenleri nedir?

Kemik kanseri nedenleri nedir? 
Kemik kanseri nedenleri arasında iç organlar arası sıçramalar neticesinde ortaya çıkabilir.
Herhangi bir organ vasıtası ile Vertebra ( Omurgaya ) sıçraması neticesinde ortaya çıkmaktadır.
Vitamin eksikliği,
Oksijensiz ortamda bulunmaktan kaynaklanması,
Genetik sebepler,
Dengesiz besleme sonucunda kemiklerde oluşan dejenerasyonlar,
Geçmiş de olan kazalar neticesinde kemiklerde oluşan zedelenmeler neticesinde dejeneratif değişiklikler neticesinde ortaya çıkan kemik kanserleridir.

Kemik kanseri belirtileri nedir?

Kemiklerde oluşan ağrılar,
Mide bulantısı,
Halsizlik,
Zayıflama,
Kilo kaybı aniden oluşan kilo kayıpları,
Nedeni bilinmeyen ani ağrılar,
Özellikle gece ortaya çıkan ağrılar,
Her ne sebep yada ne olur ise olsun sonuçta yapılması gerekenler belli;
Doktorunuza başvurunuz.


S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 07-12-2019
Hastalık öyküsü Mrb anneme( 67 yas )multiple miyolome teshisi kondu bu konuda bize yardımcı olabilirmisiniz

Sistem kayıt tarihi 12-10-2019
Hastalık öyküsü Hocam merhaba mide kanseri kemige sicramis beyinede sicramis basinda ve kalcasinda cok agrilari var insallah bana bi umut verirsiniz hasta 57 yasinda erkek ben esiyim ne olur bana geri donus yapin tek umudum sizsiniz

Sistem kayıt tarihi 08-10-2019
Hastalık öyküsü Eşim 12 yıl önce meme CA ile sol göğsü alındı. Şuan Pet CT sonucunda sakroiliakda ilik/kemik Metaztasi 4. Evre görüntülendi. Salı çarşamba günü doktorun görüşüyle tedavi başlayacak. Şuan radyo ve kemoterapi görmedi. Sitenizdeki bilgi ve videoları okudum. Doktorumuzla ve sizinle tedavi sürecinde neler yapabiliriz. Mesajımı okuyup zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür. Geri bildirimlerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim.

Sistem kayıt tarihi 12-09-2019
Hastalık öyküsü Merhaba hocam babamda safra yolları tıkanıklığı var karacigerle safra yolları arasında tehlikeli bi yerde kitle görülmüş belinde çökmeye bağlı kırık oldu ameliyat oldu ama daha yuruyemiyor Biyopsi de yapıldı ne yapabiliriz hocam gece ağrıları oluyor bu nedir hocam

Sistem kayıt tarihi 26-08-2019
Hastalık öyküsü Eşim meme kanseri idi ameliyat oldu kemo aldı 6 ay sonra pet çektirdik. kalça kemiğine 3 yerde ufak lezyonlar var dediler. şim di ışın tedavisi ve kemo alıcak bizin tedavinizi almak istiyoruz bize nasıl yardımcı olurusunuz?

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü hayırlı bayramlar hocam rabbim tüm hastalarımıza deva olur inşallah. kardeşim için yazıyorum size hocam son pette kemğiyayılmış dediler zor günler yaşıyoruz daha çok genç bu sene sınvalara gircekti onunda çok üzüntüsü var. bize yardımcı olursanız çok sevinirim. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 08-08-2019
Hastalık öyküsü babam karaciğer kanseri 2 yıldır tedavi görüyor. marta ayında pet çektirdik. kemiklere sıçramış. 10 kilo verdi. mide bulantısı var. almanyadan yazıyoırum raporları ne zaman isterseniz göndrebilirim elimde hepsi. tv programnını izledim çok mutlu olduk sizden yardımcı olmanızı bekliyorum hocam.saygılar.

Sistem kayıt tarihi 06-08-2019
Hastalık öyküsü size fransadan yazıyorum. kardeşim kemik kanseri ağrıları şiddetlendi 25 lik ağrı kesici bant kullanıyor. mide bulantısı ve istifra var ne yapmalıyız. hocam bayramda akrabam gelicek buraya onun ile gönderebilirsiniz. raporlar elimde gönderebilirim hocam.

Sistem kayıt tarihi 04-08-2019
Hastalık öyküsü akciğer küçük hücreli dediler kemiğe metastaz yapmış dediler en son çekile petde gene kemo ve ışın tedavisi vereceğiz dediler. karınzarındad hafifmiş ama sorun değil dedi doktorumuz. tedavimiz fena değil annem iyi mutlaka destek almak zorundayız çünkü her geçen gün sıçrama ihtimali artıyor heralde raporlar elimde gönderebilirim.

Sistem kayıt tarihi 02-08-2019
Hastalık öyküsü merhaba hocam kardeşim metastaz yaptı ayağına femurbaşında diyor. en son çekilen pet de akciğerden kemiğe sıçramış vertebralarda dejenaratif değişiklik diyor. 25 lik ağrı kesici bant kullnıyoruz hafif mide bulantıları başladı be öksürüğü var gıcık gibi balgam az çıkıyor. ne yapabiliriz. tedavi şansı var mı yanınıza gelmek istiyoruz. raporları ne zaman isterseniz gönderebiliriz.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü hastamız 5 yıldır kemik kanseri tedavisi görüyor. kemo ve ışın tedavisi gördü fakat hergeçen gün kötüye gidiyor bize nasıl yardımcı olursunuz? habertürk deki videonuzu izledik ailece çok umutlandık bizede yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 20-06-2019
Hastalık öyküsü ablamda metastaz kemiklere oldu hocam ne yapabiliriz. yemesinde sıkıntı yok. mide bulantısı var. 50 lik ağrı kesici bant kullanıyor.

Sistem kayıt tarihi 21:5:05: 20-05-2018
Hastalık öyküsü eşimde 2010 yılında meme kanseri nedeniyle bir göğsü alındı kemiklerde metastaz var.

Sistem kayıt tarihi 14:45:43 19-04-2017
Hastalık öyküsü kardeşim Kemik kanseri 4. evre dediler Kemik zarında su topluyor. nefes darlığı ve balgam öksürük var ne yapaalım. Memlekette tedavisini yaptığınız hasta yönlendirdi. bizde kullanmak istiyoruz .

Sistem kayıt tarihi 14:45:43 19-04-2017
Hastalık öyküsü kemik kanseri 

Sistem kayıt tarihi 18:32:58 07-03-2017
Hastalık öyküsü merhaba, hocam eşim 40 yaşında over ca 3. evre şubat 2016 da konulan teşhis Kemik karın bölgesi pankreas ucu dalak yayılım vardı 3 kür kemoterapi sonrası ameliyat mayıs ta ameliyat olduk 2 ay sonrasında yine sırt ağrısı ile kontrollerde lenf Kemik kemik ve omurilikte yayılım oldu kemoterapi aldık 3-4 kür fayda etmedi şimdi ilaç değişti yeni almaya başladık ama bu seferde nefes darlığı oluyor ara ara Kemik filmi temiz çıktı şimdi ne yapmalıyız yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem kayıt tarihi 16:00:28 07-03-2017
Hastalık öyküsü mr sonucuu Kemikda tümer nekrozu mevcut. biyopsi sonucu hcc düşündürmekte.denlidi. tümör büyük oludğu için amelayt şansı verilmediği. sadece nexevar ilaç kullanıyor.afp ve kan testeleri normal düzeyde şu an. sarılık bayağı yüksek ilaç kullanıyor.ilaç kullanalı 4 ay oldu.yardımcı olursanız sevnirim

Sistem kayıt tarihi 12:11:11 04-03-2017
Hastalık öyküsü merhaba hocam Kemik kanseri olan bir yakınımız var total bilorobin seviyi 7.5 karnında çok şişlik ve ağrı var kasıkları bir kavun büyüklüğünde şişik durumda bu seviyede kurtuluş olasılığı varmı yada ne yapmamız lazım

Sistem kayıt tarihi 20:48:29 16-01-2017
Hastalık öyküsü annem sağ meme ca, Kemik metastası oluşmuş, dünki total billurubin 22, 1 hafta önce 1 ay ömrü kaldığını öğrendim, batından 2 defa su çekildi.
Ankara dayız çare yok diye eve gönderdiler yalvarırım acil yardım edin bize ne olur

Sistem kayıt tarihi 20:26:17 13-01-2017
Hastalık öyküsü barsak kanseri Kemike metastas yapmıştı. Barsaktan tümörlü alan alındı. Kemikda olan hastalık kontrol altına alınamadı. Kemik ve mideye atladı. Artik doktorlar tedavi önermiyor. Sonunun yaklaştığını söylüyor. 


Tıbbi Sorumluluk Reddi