Karın zarı kanseri bitkisel tedavisi

acdtherapy.com »
13:38 12-08-2019 | icon 5252
Karın zarı kanseri bitkisel tedavisi

Karın zarı kanseri tedavisinde Ameliyat, Kemoterapi, Radyoterapi tedavisi ile birlikte
Hastaların % 95 Yurt dışında birlikte 9 tedavi protokolünü uygulamaktadır.


Karın zarı kanseri tedavisi

Yurt dışında özellik ile bilinen kanser tedavisinde başarılı olan ülkeler;
Karın zarı kanseri ameliyatı,
Karın zarı kemoterapi tedavisi,
Karın zarı kanseri radyoterapi tedavisi,
Karın zarı kanseri kimyasal tedavisi uygulanmaktadır.


Karın zarı kanseri yaşama şansı nedir?

Karın zarı kanseri yaşama şansı nedir? Bu tahmini olarak bulunduğu evreye bağlı olmak üzere ve hastanın anatomik ve fizyolojik yapısına göre değişmektedir. % 40-90 arasında olduğu söylenilmektedir.

Karın zarı kanseri kurtulma oranı nedir?

Karın zarı kanseri bitkisel tedavisi kurtulma oranı nedir? % 40-90 arasındadır.

Karın zarı kanseri son evre ve ömür nedir?

Karın zarı kanseri bitkisel tedavi son evre ve ömür nedir? Bu konuda mutlaka Doktorunuz ile karar verecektir. Kulaktan duyma bilgilere riayet etmeyiniz.

Karın zarı kanseri 4. evre bitkisel tedavisi

4. evre Karın zarı kanseri bitkisel tedavisi gerçekten zorlu bir süreçtir. 
Burada en önemli sorunlardan biride hastanın komplikasyonların ortadan kaldırmaya yönelik olmalıdır.

Karın zarı kanseri 4. evre tedavisi başarı oranı nedir ?
Karın zarı kanseri 4. evre bitkisel tedavisi başarı oranı% 20-50 arasıdır.

Karın zarı kanseri kemik metastazı yaşam süreleri nedir ?
Karın zarı kanseri kemik metastazı bitkisel tedavisi yaşam süreleri nedir ? bu tabiki tahminidir ancak 2-24 ay arasıdır.

Karın zarı kanseri kemik metastazı tedavisi başarı oranı nedir ?
Karın zarı kanseri kemik metastazı bitkisel tedavisi başarı oranı% 20-50 arasıdır.

Karın zarı kanseri beyin metastazı yaşam süreleri

Karın zarı kanseri beyin metastazı bitkisel tedavisi yaşam süreleri bu tabiki tahminidir ancak 2-24 ay arasıdır. Doktorunuz ile mutlaka istişare ediniz.

Karın zarı kanseri beyin metastazı tedavisi başarı oranı
Karın zarı kanseri beyin metastazı bitkisel tedavisi baaşarı oranı % 5-50 arasıdır.

Karın zarı kanseri belirtileri nedir?

Karında şişme,
Ayaklarda oluşan ödemler,
Ayaklarda oluşan kanama,
Karında oluşan su toplanmaları,
Karında şişme,
Safra kesesi taşlarını oluşması,
Hepatit oluşumu,
Bulantı,
Kusma,
Isşahsızlık,
Vücutta oluşan kaşıntı,
Halsizlik,
Çabuk yorulma,
Kansızlık,
Kilo kaybı,
Uyku problemleri,
Seks hayatında isteksizlik,
İdrarda renk değişikliği koyu olmaya baslar.
Lütfen Doktorunuz sizi yönlendirecektir.

S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 12-08-2019
Hastalık öyküsü hayırlı bayramlar hocam bayram için türkiyeye geldim akşam videonuzu izledim size kardeşim için yazıyorum. kardeşim şu an isveçde karaciğer kanser idi karınzarına sıçramış son petde öylşe dediler. neler yapabiliriz. raporları hemen temin edebilirim yanınıza gelebilirim. bayram günü yazıyorum hakkınızı helal edin hocam. giderken ürünleri alıp gidebilirim. bize yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü S.A. Hocam nasılsınız. size kardeşim için hollandadan yazıyorum durumu çok ağır. doktorlar fazla zamanı yok eve götürün dediler. karınzarı 4. evre sarılıkda var 19 seviyesinde karından sıvı aldırıyoruz haftada 7 lt bize nasıl yardımcı olun çok acil. bayram nedeni ile türkiyede akrabam var gelicek onun ile gönderirmisiniz ilaçları hocam bize yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 07-08-2019
Hastalık öyküsü abim hepetit hastasıydı çok sıkı kontrol içindeydi geçen sene doktora gitti 3 cm lik bir kitlem karaciğerde dediler kemo başladı ameliyat oldu bu sene marta ayında karaciğerde başka kitle çıktı. kemo aldı. ama bu seferde karınzarına sıçradı dediler karnı şiş şu an en son 4 lt su aldırdık 10 günde 1 su aldırıyoruz. kabızlık var idrar söktürücü verdi doktora ama sorun çözülmüyor. şimdide sarılık başladı haocam. durum iyi değil bize yardımcı olun dün akşam videonuzu izledik ailece belki 5 kere izledim hocam çok güzel moralimiz düzeldi biraz oprda yazdıklarınzıı bugun hemen aldık başlıyoruz ama biz tedavi istiyoruz. gerekirse getiririm. raporlar elimde yardımcı olun hocam Allah sizin gibideğerli bir hocayı başımızdan eksik etmesin acil haber bekliyoruz. ellerinziden öpüyorum değerli hocam.

Sistem kayıt tarihi 05-08-2019
Hastalık öyküsü size fransadan yazıyorum hocam kardeşim 2 yıldır kolon kanseri ile mücadele ediyordu ama andie karınzarına sıçradığını öğrendik neler yapabiliriz yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 03-08-2019
Hastalık öyküsü önce karnı şişmeye başladı ablamın heralde kilo aldı diye düşündük sonra doktora gittik tahlil ve filim pet karın zarı kanseri dediler. karnında sıvı toplanmış. ne zaman böyle oldu ne oldu anlamadık bizde kemoterapi başladı şimdibirazdaha iyi faakat mıtlaka destek almak istiyoruz. sarılık var yardımcı olursanız çok sevinirim hocam.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü ablamda hocam yumuşak doku vardı karına sıçradı karnı şişti yumuşak doku ve karna sıçrayan hasta videonuzu izledim umutlandık bizde aynı 9 tedavi protokolü almak istiyoruz.

Sistem kayıt tarihi 18:53:27: 11-07-2018
Hastalık öyküsü özür Karın bolgemde göbek atıyor dediğimiz o damar atışı iki kaburga kemigim ortasına toplanıp orada atmaya başlıyor Ve bu durum bende çok olumsuzluklara neden ölüyor Bunun bir çaresi var mı efendim ??

Sistem kayıt tarihi 14:45:43 19-04-2017
Hastalık öyküsü karaciger kanseri karın zarına metastaz yaptı karnı şişti su aldırdık 6 litre gene su topluyor. sarılık yükseldi hocam yengem tedavisi ne gerekiyorsa yapmak istiyoruz. 

Sistem kayıt tarihi 18:32:58 07-03-2017
Hastalık öyküsü merhaba, hocam eşim 40 yaşında over ca 3. evre şubat 2016 da konulan teşhis Karın zarı karın bölgesi pankreas ucu dalak yayılım vardı 3 kür kemoterapi sonrası ameliyat mayıs ta ameliyat olduk 2 ay sonrasında yine sırt ağrısı ile kontrollerde lenf Karın zarı kemik ve omurilikte yayılım oldu kemoterapi aldık 3-4 kür fayda etmedi şimdi ilaç değişti yeni almaya başladık ama bu seferde nefes darlığı oluyor ara ara akciğer filmi temiz çıktı şimdi ne yapmalıyız yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem kayıt tarihi 16:00:28 07-03-2017
Hastalık öyküsü mr sonucuu Karın zarıde tümer nekrozu mevcut. biyopsi sonucu hcc düşündürmekte.denlidi. tümör büyük oludğu için amelayt şansı verilmediği. sadece nexevar ilaç kullanıyor.afp ve kan testeleri normal düzeyde şu an. sarılık bayağı yüksek ilaç kullanıyor.ilaç kullanalı 4 ay oldu.yardımcı olursanız sevnirim

Sistem kayıt tarihi 12:11:11 04-03-2017
Hastalık öyküsü merhaba hocam Karın zarı kanseri olan bir yakınımız var total bilorobin seviyi 7.5 karnında çok şişlik ve ağrı var kasıkları bir kavun büyüklüğünde şişik durumda bu seviyede kurtuluş olasılığı varmı yada ne yapmamız lazım

Sistem kayıt tarihi 20:48:29 16-01-2017
Hastalık öyküsü annem sağ meme ca, Karın zarı metastası oluşmuş, dünki total billurubin 22, 1 hafta önce 1 ay ömrü kaldığını öğrendim, batından 2 defa su çekildi.
Ankara dayız çare yok diye eve gönderdiler yalvarırım acil yardım edin bize ne olur

Sistem kayıt tarihi 20:26:17 13-01-2017
Hastalık öyküsü barsak kanseri Karın zarıe metastas yapmıştı. Barsaktan tümörlü alan alındı. Karın zarıde olan hastalık kontrol altına alınamadı. Akciğer ve mideye atladı. Artik doktorlar tedavi önermiyor. Sonunun yaklaştığını söylüyor. 

Tıbbi Sorumluluk Reddi