Taşlı yüzük hücreli mide kanseri bitkisel tedavisi

acdtherapy.com » Taşlı yüzük hücreli karsinom
13:50 30-08-2018 | icon 1300
Taşlı yüzük hücreli mide kanseri bitkisel tedavisi

Taşlı yüzük hücreli mide kanseri bitkisel tedavisi 


Taşlı yüzük hücreli mide kanseri bitkisel tedavisi, yapılan destek programı Cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy  protokolü Hastaların %95 Kemoterapi, Akıllı ilaç, Radyoterapi ile birlikte yapılır.
Taşlı yüzük hücreli mide kanseri bitkisel tedavisi kurtulma oranı %50-90 arasındadır.

Taşlı yüzük hücreli karsinom 

Cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy  protokolü uygulanmaktadır. Başarı oranı yaklaşık % 50-90 arasındadır.

Taşlı yüzük mide kanserinden kurtulanlar

Sistem kayıt tarihi 11-10-2019
Hocam Annem mide kanseri taşlı yüzük hücreli karsinom mide bulantısı var. İstifra ve kemiklere sıçramış ne yapabiliriz. hastamızı eve gönderdiler. ağrı kesici bant kullnıyoruz bazı ilaçlar var onlarıda kullnıyoruz ama ağrı geçmiyor hocam yardımcı olun bize

Sistem kayıt tarihi 07-08-2019
Hastalık öyküsü teyzem mide kanseri olmuş yeni öğrendik ve en zoru imiş dediler taşlı yüzük hücreli karsinommuş. teyzem fransada yaşıyor hocam buraya gelecekdi hastalanınca vazgeçtiler. sizn videonuzu izlemiş bana söylediler programı almak istiyorlar ne yapmamız gerek saygılar hocam.

Sistem kayıt tarihi 03-08-2019
Hastalık öyküsü amerikadan yazıyorum telinizi kaybettim hocam arkadaşımın annnesine yardımcı oldunuz muratında selamı var hocam. dayımda sıkıntılı bir süreç prostat kanseri idi 5 yıldır tedavi görüyordu geçenlerde pet çektirdi endoskopi ve mide taşlı yüzük dediler ne olduğunu anlamadık öğrendik tehlikeli imiş bu konuda iyieşen hastanızın videosunu izledik umutlandık bu ay buraya gelecek akrabamız var ürünleri ona verirseniz o getiri hocam. bayramda dönüşte gelecek olanlar var ne zaman hazırlarsanız hemen gönderin ben yarın tüm raporları göndrebilirim hocam. sizden haber bekliyoruz.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü dayım mide taşlı yüzük hücreli karsinom dediler patoloji sonucu yeni geldi tvde izledim hocam aynı tedaviyi bizde almak istiyoruz. yardımcı olursanız çok mutlu olurum saygılar.

Sistem kayıt tarihi 19-07-2019
Hastalık öyküsü  babam 63 yaşında ve bugün taşlı yüzük mide kanseri olduğumuzu öğrendik. Pet çekildi lenf bezlerinde metastaz yaptığı söylendi. Baş ağrısı ağrı kesici ile duruyor. Ağrıya istinaden tomografi çekildi. Onkoloji hastanesinde yatıyoruz. Bu duruma be tür ürünle ne destek olunabilir. İyi çalışmalar

Tıbbi Sorumluluk Reddi