Sarkom bitkisel tedavisi

acdtherapy.com » Sarkom kanseri tedavisi
16:19 12-10-2018 | icon 3607
Sarkom bitkisel tedavisi

Sarkom kanseri bitkisel destek tedavisi fayda sağlayan hastamız

Şubat ayında bacağımda bulunan lipom zannettiğim şişliğin kısa sürede devasa büyümesi üzerine gittiğim hastanede yapılan kontrollerde 24 CM X 19 CM X 12 CM ve 2,5 kiloya ulaşmış dev bir kitle ile karşılaşınca dünya başıma yıkıldı.
Hastalığın miksoid liposarkom (yumuşak doku kanseri) olduğunu ve acilen tedavilere başlamam gerektiğini söyledi Doktorlarım.
İlk önce yapılan biyopsi, arkasından yapılan 15 günlük radyoterapi ve ağır bir cerrahi ameliyat ile tümörü aldırdım.
Ameliyat sonrası tümörün çok büyük olması sebebiyle kemoterapi alacağımı doktorların söylemesi üzerine ikinci bir yıkım daha yaşadım.
Kemoterapinin bir zehir olduğunu, vücudumdaki iyi hücrelerle beraber kötü hücreleri de öldürdüğünü ve çok ağır bir tedavi olduğunu biliyordum.
Hastalığım öncesinde de bitkilere inanan ve faydalarını bildiğim için geri kalanını bitkisel ile geçireceğimi doktorlarıma söyledim.
Ameliyatımı yapan doktorumun metastaz yoksa izin veririm demesi üzerine çektirdiğim pet ct’de tümörün karın içi lenf düğümlerine yayılım gösterdiği ve irili ufaklı 24 tane tümör grubu oluşturduğunu öğrenince üçüncü ve en ağır yıkımı yaşadım.
Bundan sonraki süreç ölümle yaşam arasında bir çizgiden ibaretti artık benim için, çünkü hastalık artık dördüncü evreydi.
Doktorlarım cerrahi yapamayacaklarını ve umudumuzun sadece kemoterapi olduğunu söyleyince artık kaçamayacağımı da anlamıştım.
Bir gece sabaha kadar uyumadım deli gibi araştırmalar yaptım yok sayamazdım, sadece kemoterapi gören hastaların, kombinasyonu yapan hastalara göre daha başarısız bir tedaviden geçtiklerini yüzlerce makale okudum.
Recep Dağıstanlı Hocam işinin ehli insandı, kendimi ilk önce ALLAH’A sonrada onlara emanet ederek tedavilere başladım. Pet ct’de hastalığın yüzde seksen gerilediğini öğrenince dünyalar benim oldu, doğru yolda olduğumu ve hastalıkla daha inanmış bir şekilde tedavi edeceğim için çok mutluydum.
Sevgili dostlarım, hasta kardeşlerim öncelikle hakkımda yazısının gerçek olduğunu ispatlamak adına belgelerim kısmında bulunan raporlarımı, görüntülerimi incelemenizi rica ediyor, sonrasında canınızın kıymetini bilmenizi ve ile daha iyi sonuçlar doğuracağını bilmenizi istiyorum.
Alattin Yaman

Sarkom kanseri bitkisel tedavisi başarı oranı % 60-95 arasındadır. Sarkom Cancer Treatment Protocol Combination 9 protokolü uygulanmaktadır.
Kemoterapi, akıllı ilaç ve Radyoterapi tedavisi ile birlikte Cancer Treatment Protocol Combination 9 protokolü uygulanmaktadır.
Sarkom kanseri tedavi süresi tahmini 6-24 ay arasıdır.

Sarkom kanseri 4. son evre kemik metastazı tedavisi yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?

Sarkom kanseri 4. son evre kemik metastazı tedavisi yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?
Sarkom 4. son evre tedavisi bu tahmin % 50-80 arasındadır.
Hastaların % 95’i Cancer Treatment Protocol Combination 9 protokolü birlikte uygulamaktalar.

Sarkom kanseri beyin metastazı tedavisi

Sarkom kanseri beyin metastazı tedavisi başarı oranı % 40-70 arasındadır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

0.063962936401367