Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

acdtherapy.com » Yumuşak doku kanseri tedavisi
16:23 12-10-2018 | icon 55127
Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi başarı oranı % 60-95 arasında. 
Soft tissue cancer Cancer Treatment Protocol Combination protokolü ile 

Yumuşak doku kanseri tedavi süresi tahmini 6-24 ay arasıdır. 

SARKOM YUMUŞAK DOKU KANSERİ İYİLEŞME ÖRNEĞİ

2016 Şubat ayında bacağımda bulunan lipom zannettiğim şişliğin kısa sürede devasa büyümesi üzerine gittiğim hastanede yapılan kontrollerde 24 CM X 19 CM X 12 CM ve 2,5 kiloya ulaşmış dev bir kitle ile karşılaşınca dünya başıma yıkıldı.
Hastalığın miksoid liposarkom (yumuşak doku kanseri) olduğunu ve acilen tedavilere başlamam gerektiğini söyledi Doktorlarım.
İlk önce yapılan biyopsi, arkasından yapılan 15 günlük radyoterapi ve ağır bir cerrahi ameliyat ile tümörü aldırdım.
Ameliyat sonrası tümörün çok büyük olması sebebiyle kemoterapi alacağımı doktorların söylemesi üzerine ikinci bir yıkım daha yaşadım.
Kemoterapinin bir zehir olduğunu, vücudumdaki iyi hücrelerle beraber kötü hücreleri de öldürdüğünü ve çok ağır bir tedavi olduğunu biliyordum.
Hastalığım öncesinde de bitkilere inanan ve faydalarını bildiğim için geri kalanını bitkisel ile geçireceğimi doktorlarıma söyledim.
Ameliyatımı yapan doktorumun metastaz yoksa izin veririm demesi üzerine çektirdiğim pet ct’de tümörün karın içi lenf düğümlerine yayılım gösterdiği ve irili ufaklı 24 tane tümör grubu oluşturduğunu öğrenince üçüncü ve en ağır yıkımı yaşadım.
Bundan sonraki süreç ölümle yaşam arasında bir çizgiden ibaretti artık benim için, çünkü hastalık artık dördüncü evreydi.
Doktorlarım cerrahi yapamayacaklarını ve umudumuzun sadece kemoterapi olduğunu söyleyince artık kaçamayacağımı da anlamıştım.
Bir gece sabaha kadar uyumadım deli gibi araştırmalar yaptım yok sayamazdım, sadece kemoterapi gören hastaların, kombinasyonu yapan hastalara göre daha başarısız bir tedaviden geçtiklerini yüzlerce makale okudum.
Recep Dağıstanlı Hocam işinin ehli insandı, kendimi ilk önce ALLAH’A sonrada onlara emanet ederek tedavilere başladım. Pet ct’de hastalığın yüzde seksen gerilediğini öğrenince dünyalar benim oldu, doğru yolda olduğumu ve hastalıkla daha inanmış bir şekilde tedavi edeceğim için çok mutluydum.
Sevgili dostlarım, hasta kardeşlerim öncelikle hakkımda yazısının gerçek olduğunu ispatlamak adına belgelerim kısmında bulunan raporlarımı, görüntülerimi incelemenizi rica ediyor, sonrasında canınızın kıymetini bilmenizi ve ile daha iyi sonuçlar doğuracağını bilmenizi istiyorum. Alattin Yaman

 


 

Sanatçı Açelya Elmas Hodgkin lenfoma kemik iliği nakli metastaz iyileşme örneği Pınar Dilşeker"e telefon bağlantısı Recep Dağıstanlı ile hastalığını nasıl yendiğini anlatıyor.

Yumuşak doku kanseri tedavi yöntemleri nelerdir?
1- Ewing sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
2- Fibro sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
3- Kaposi sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
4- Kondrosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
5- Lipo sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
6- Sinoviyal sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy

MEME KANSERİ KEMİK METASTAZI YENEN HASTA TEL BAĞLANTISI ŞEBNEM KISAPARMAK İLE RECEP DAĞISTANLI

Yumuşak doku kanseri 4. son evre kemik metastazı tedavisi yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?

Yumuşak doku kanseri 4. son evre kemik metastazı tedavisi yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir? Bu tahmin % 50-80 arasındadır. 
Yumuşak doku kanseri hastalarının % 95’i,
Kemoterapi tedavisi, 
Akıllı ilaç, 
İmünoterapi tedavisi,
Radyoterapi tedavisi ile birlikte Soft tissue cancer Cancer Treatment Protocol Combination  protokolü birlikte uygulanır. 

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı tedavisi

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı tedavisi başarı oranı % 40-70 arasındadır.

S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 13-12-2019
Hastalık öyküsü Embriyonel rabdomyosarkom teşhisi konuldu. Boyundaki lenf nodladına metazsaz var. Evresi belirlenmedi daha. Tedavi yöntemi nasıl yardımcı olabilir misiniz?

Sistem kayıt tarihi 10-12-2019
Hastalık öyküsü Annem sarkom kanseri kemoterapi ve ve iki kere ameliyat oldu doktor tekrar kemoterapi diyor ne yapabiliriz?

Sistem kayıt tarihi 22-11-2019
Hastalık öyküsü Merhaba hocam ben skolyoz hastayım şimdi belimde spinal kitle iyi huylu tanı kondu ama tedavisi nedir bana.

Sistem kayıt tarihi 10-11-2019
Hastalık öyküsü Sag ayak tabaninda sonovyal.sarkom tanisi pataloji yapilmadan kis tanisiyla ameliyat oldum tümör cikti cinsi maling mezenkimal cikti 6 ayda 3 ameliyat gecirdim suan 60 gun oldu amekiyat olali patalojo temiz cikti isin almam almaya baslayacam ama ayk seklim bozuldu yürümem imkansiz bu durumda simdilik baska biryere metastaz yapmadi cok şükür lenfte bezinde 12 ml bi sislik var 6 aydir ayagimin ustune basamadim imkansiz gibi ben yurumek istiyorum bundan kurtulmak istiyorum yardim edin bana

Sistem kayıt tarihi 09-11-2019
Hastalık öyküsü Evre 4 snoviyal sarkom kemik ve akciğer metastazı var hasta radyoterapi görüyor şu an.

Sistem kayıt tarihi 17-10-201
Hastalık öyküsü Hocam benim oğlum sinaviyal sarkom iğsi hücreli maling yumuşak doku kanseri ocak 1 da ameliyatla birlikte sağ akciğer 3 te ikisi alındı tümörle birlikte şimdi ağustosta tekrar nüks etti ilaç alamıyor plt leri çok düşüyor daha 21 yaşında yardım edin hocam

Sistem kayıt tarihi 16-10-2019
Hastalık öyküsü Sağ adneksiyal alandan ameliyat olundu.Tanı mezenkimal tümör.. evreleme yapıldı Sadece omentum mikro metastaz vardı.Evrelemede diğer organlarda metastaz yoktu.6 kür kt aldıktan sonra çekilen pet ct sonucunda patolojik tutulum izlenmedi ve sonraki aylarda yapilan usg ve tomografiler de temiz cikti.Tedavi biteli bir yil oldu.Şu an rahatız ve nuksten korkuyoruz ne yapabilirz

Sistem kayıt tarihi 17-09-2019
Hastalık öyküsü Sinoviel sarkom diz kapağımda 2kez ameliyat geçirdim kemoterapi ve ışın tedavisi de aldım yeniden nüksetti bana yardımcı olabilir misiniz?

Sistem kayıt tarihi 15-08-2019
Hastalık öyküsü SA hocam. abim de özefagus tümörü mevcut. bir ay önce ışın tedavisi ve kemoterapi gördü. şimdi hala darlık mevcut. tümör yayılmamış durumda. çözüm olarak ne önerirsiniz

Sistem kayıt tarihi 13-08-2019
Hastalık öyküsü Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum.Bitkisel tedavileri kemo veya ışin oluyorken aldıniz mi kardesim 3 kür kemo şimdi ışin alyor dr u bitkisel almayin ışin gorürken dedi. Ben de bitkisel tedaviye inananlardanim .

Sistem kayıt tarihi 12-08-2019
Hastalık öyküsü merhaba size singapurdan yazıyorum hocam uzun yıllardan beri burdayım nasip öyle oldu sizden bir ricam var. burada kardeşim lipoid sarkom oldu ameliyat oldu. kemo aldı yeniden çıktı. o parçada alındı tekrarladı. elimizden geldiği kadar en iyi yerlere götürdük. tedaviniz ile ilgili olarak tv programını izledik bize yardımcı olun hocam bayram günü sizi rahatsız ediyorum hakkınızı helal edin. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü hollandadan yazıyorum sinoviyal sarkom tedavisi görmekte ameliyat oldu gene nüksetti neloer yapmalıyız. tv programını iyileşen hastanın videosunu izledik umutlandık yendien ameliyat olmak istemiyoruz. yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 09-08-2019
Hastalık öyküsü kardeşim 2 yıldır fibrosarkom tedavisi görüyor ama havanda su dövdük heralde 3 kere ameliyat oldu. gene amaliyat kararı aldılar bitkisel çözüm var mı?

Sistem kayıt tarihi 06-08-2019
Hastalık öyküsü size fransadan yazıyorum hocam videoyu izledim çok sevindim mutlu oldum içime su serptiniz. kardeşim ewing sarkom yardımcı olursanız çok sevinirim raporlar fransızca çevirebilirim size göndereyim. bayramda buraya gelecek komşumuz var onun ile ilaçları gönderbilirsiniz hocam. cevap bekliyorum sizden.

Sistem kayıt tarihi 03-08-2019
Hastalık öyküsü hasta videounuzu izledim bizraz içime su serpdi hastamızada bir daha göstermesin benim ayağımda vardı aldırdık geçen sene bu ocak ayında nüksetti gene amaeliyat oldum aldırdık. kemo aldım radyoterapi aldım. temmuz 15inde pet çekilde aynı yerde gene nüksetmişl doktorum ameliyat ardından kemo dedi ben kabul etmedim düşünmek istedim bu nereye kadar bunun sonu yokmu ben daha 23 yaşındayım hersene ameliyat mı olucam. bunun çaresi yokmu. iyileşen arkadaşda karın zarınada sıçramış i,yileşdim diyor banada yardımcı olun saygılar hocam.

Sistem kayıt tarihi 02-08-2019
Hastalık öyküsü hocam öncelik ile böyle bir site açtığınız için teşekkür ederiz. iyileşen hastanın videosunu izledik hocam biraz sevindik. kardeşim hocam liposarkom hastamızda aynı zaten heralde kendisi ile görüşmek isterim hocam mahsuru yokise yanlış anlamayın hocam malum herkes bir şey diyor çok ciddi bir sitesizin ve yıllardan burdasınız mutlaka tedavi almak istiyuruz.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü İyileşen hastanızın videosunuz ailece izledik çok memnun kaldık. umutlandık hasta ile görüşme şansımız var mı? Abim o arkadaşa ulaşıcam dedi inşallah banada yardımcı olursunuz.

Sistem kayıt tarihi 22-07-2019
Hastalık öyküsü Hocam kardeşimde var videoyu izledik bize yardımcı olun 

Sistem kayıt tarihi 09-07-2019
Hastalık öyküsü Lipo sarkom hastası olan teyzem son evre olduğu söylenildi. Fakat teyzemin durumu aslında çok iyi kendi işini kendi yapıyor. Ağrıları fazla aslında arada ağrı kesici bant 25 lik kullanıyor. Mide bulantısı sadece kullndığında oluyor. İyileşen hasta videosunu izledim bizde yardımcı olurmusunuz.

Sistem kayıt tarihi 08-07-2019
Hastalık öyküsü Hocam kızım 11 yaşında sinoviyal sarkom ameliyat oldu kitle alındı. Kemoterapi aldı çok iyiydi ama yendien metastaz yaptı bize yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 07-07-2019
Hastalık öyküsü esim kalın bağırsağında polipler vardi kanserlesmeden ameliyatla bağırsagı 15 cm kalana kadar var olan kitleler temizlendi midesinde de var suan sadece takip ediliyor. Esimin ince bağırsağında desmoid tümör denilen iyi huylu yumuşak 13 cm buyuklugunde kitleler var. ameliyat oldu suan ince bağırsak 2 metre. ama kitleler buyumeye devam ediliyor. Ancak ince bağırsak nakliyle kurtulur dendi. Ama bunun icin hastaligin ilerlemesi gerektigini anca nakil icin siraya girebilecegimizi soylediler.Bu konuda cok onemli drlar la gorusuldu. Sizin uygulayabileceginiz tedavi varmidir

Sistem kayıt tarihi 22-06-2019
Hastalık öyküsü Kardeşim lipo sarkom ameliyat oldu karın zarına metastaz yaptı. Kemoterapi aldı. C vitamni yülmesi özel hastanesinde yapıldı. Fayda nasıl sağlarsanız.

Sistem kayıt tarihi 14-06-2019
Hastalık öyküsü Ewing sarkom adi arkadasim yakalandi bacaginda vardi kemo tedavisi gordu ameliyat oldu ama gecmedi vucudunun her yerine yayildi Allah rizasi icin yardim edin.

Sistem kayıt tarihi 11-06-2019
Hastalık öyküsü Liposarkom teşhisi konuldu,1yil önce ameliyat oldum, ışın tedavisi veya kemoterapi almadım, bugünlerde ameliyat olduğum yerden, koltuk altı, şişlik oluştu,Mr çekildi, karın bölgesinde ve koltuk altında 2 adet kist görüldü, yardımcı olabilir misiniz?

Sistem kayıt tarihi 09-06-2019
Hastalık öyküsü L5 te kondrsarkom olduğunu söylediler Erciyes üniversitesi patoloji raporu var.
Tıbbi Sorumluluk Reddi

0.084372043609619