Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

acdtherapy.com » Yumuşak doku kanseri tedavisi
16:23 12-10-2018 | icon 68357
Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi başarı oranı % 60-95 arasında. 
Soft tissue cancer Cancer Treatment Protocol Combination protokolü ile 

Yumuşak doku kanseri tedavi süresi tahmini 6-24 ay arasıdır. 

SARKOM YUMUŞAK DOKU KANSERİ İYİLEŞME ÖRNEĞİ

2016 Şubat ayında bacağımda bulunan lipom zannettiğim şişliğin kısa sürede devasa büyümesi üzerine gittiğim hastanede yapılan kontrollerde 24 CM X 19 CM X 12 CM ve 2,5 kiloya ulaşmış dev bir kitle ile karşılaşınca dünya başıma yıkıldı.
Hastalığın miksoid liposarkom (yumuşak doku kanseri) olduğunu ve acilen tedavilere başlamam gerektiğini söyledi Doktorlarım.
İlk önce yapılan biyopsi, arkasından yapılan 15 günlük radyoterapi ve ağır bir cerrahi ameliyat ile tümörü aldırdım.
Ameliyat sonrası tümörün çok büyük olması sebebiyle kemoterapi alacağımı doktorların söylemesi üzerine ikinci bir yıkım daha yaşadım.
Kemoterapinin bir zehir olduğunu, vücudumdaki iyi hücrelerle beraber kötü hücreleri de öldürdüğünü ve çok ağır bir tedavi olduğunu biliyordum.
Hastalığım öncesinde de bitkilere inanan ve faydalarını bildiğim için geri kalanını bitkisel ile geçireceğimi doktorlarıma söyledim.
Ameliyatımı yapan doktorumun metastaz yoksa izin veririm demesi üzerine çektirdiğim pet ct’de tümörün karın içi lenf düğümlerine yayılım gösterdiği ve irili ufaklı 24 tane tümör grubu oluşturduğunu öğrenince üçüncü ve en ağır yıkımı yaşadım.
Bundan sonraki süreç ölümle yaşam arasında bir çizgiden ibaretti artık benim için, çünkü hastalık artık dördüncü evreydi.
Doktorlarım cerrahi yapamayacaklarını ve umudumuzun sadece kemoterapi olduğunu söyleyince artık kaçamayacağımı da anlamıştım.
Bir gece sabaha kadar uyumadım deli gibi araştırmalar yaptım yok sayamazdım, sadece kemoterapi gören hastaların, kombinasyonu yapan hastalara göre daha başarısız bir tedaviden geçtiklerini yüzlerce makale okudum.
Recep Dağıstanlı Hocam işinin ehli insandı, kendimi ilk önce ALLAH’A sonrada onlara emanet ederek tedavilere başladım. Pet ct’de hastalığın yüzde seksen gerilediğini öğrenince dünyalar benim oldu, doğru yolda olduğumu ve hastalıkla daha inanmış bir şekilde tedavi edeceğim için çok mutluydum.
Sevgili dostlarım, hasta kardeşlerim öncelikle hakkımda yazısının gerçek olduğunu ispatlamak adına belgelerim kısmında bulunan raporlarımı, görüntülerimi incelemenizi rica ediyor, sonrasında canınızın kıymetini bilmenizi ve ile daha iyi sonuçlar doğuracağını bilmenizi istiyorum. Alattin Yaman

 


 

Sanatçı Açelya Elmas Hodgkin lenfoma kemik iliği nakli metastaz iyileşme örneği Pınar Dilşeker"e telefon bağlantısı Recep Dağıstanlı ile hastalığını nasıl yendiğini anlatıyor.

Yumuşak doku kanseri tedavi yöntemleri nelerdir?
1- Ewing sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
2- Fibro sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
3- Kaposi sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
4- Kondrosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
5- Lipo sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
6- Sinoviyal sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy

MEME KANSERİ KEMİK METASTAZI YENEN HASTA TEL BAĞLANTISI ŞEBNEM KISAPARMAK İLE RECEP DAĞISTANLI

Yumuşak doku kanseri 4. son evre kemik metastazı tedavisi yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir?

Yumuşak doku kanseri 4. son evre kemik metastazı tedavisi yaşama şansı ve kurtulma oranı nedir? Bu tahmin % 50-80 arasındadır. 
Yumuşak doku kanseri hastalarının % 95’i,
Kemoterapi tedavisi, 
Akıllı ilaç, 
İmünoterapi tedavisi,
Radyoterapi tedavisi ile birlikte Soft tissue cancer Cancer Treatment Protocol Combination  protokolü birlikte uygulanır. 

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı tedavisi

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı tedavisi başarı oranı % 40-70 arasındadır.
Tıbbi Sorumluluk Reddi

0.044099092483521