Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

acdtherapy.com » Yumuşak doku kanseri tedavisi
16:23 12-10-2018 | icon 5397
Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi

Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisi Sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy % 60-95 arasında başarı sağlamaktadır.
Tedavi süresi ortalama  6 Ay -24 Ay arasıdır.
Yumuşak doku kanseri tedavisi Sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
 ile Akıllı ilaç, Kemoterapi tedavisi ve Radyoterapi tedavisi ile birlikte protokol uygulamaktadır.  
Rusya, İsrail, İngiltere, Meksika, Honduras, Küba’da Sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy  protokolü uygulanmakta. 
Yumuşak doku kanseri kurtulma oranı nedir? % 60-95 arasındadır.

Yumuşak doku kanseri bitkisel tedavisinde yaşama şansı nedir? Bu tahmini olarak bulunduğu evreye bağlı olmak üzere ve hastanın anatomik ve fizyolojik yapısına göre değişmektedir.

Yumuşak doku kanseri tedavi yöntemleri

1- Ewing sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
2- Fibro sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
3- Kaposi sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
4- Kondrosarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
5- Lipo sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy
6- Sinoviyal sarkom cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy

Yumuşak doku kanseri 4. evre tedavisinde yaşama şansı kurtulma oranı nedir?

Yumuşak doku kanseri 4. evre bitkisel tedavisinde yaşama şansı, Bu tahmini olarak hastanın anatomik ve fizyolojik yapısına göre değişmektedir. % 60-95 arasındadır.


Yumuşak doku kanseri beyin metastazı tedavisi yaşam süresi nedir?

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı bitkisel tedavisi yaşam süreleri bu tabiki tahminidir ancak 2-24 ay arasıdır. Doktorunuz ile mutlaka istişare ediniz.

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı tedavisinde kurtulma oranı nedir?

Yumuşak doku kanseri beyin metastazı bitkisel tedavisi kurtulma oranı nedir? %30-60 arasındadır.

S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 15-08-2019
Hastalık öyküsü SA hocam. abim de özefagus tümörü mevcut. bir ay önce ışın tedavisi ve kemoterapi gördü. şimdi hala darlık mevcut. tümör yayılmamış durumda. çözüm olarak ne önerirsiniz

Sistem kayıt tarihi 13-08-2019
Hastalık öyküsü Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum.Bitkisel tedavileri kemo veya ışin oluyorken aldıniz mi kardesim 3 kür kemo şimdi ışin alyor dr u bitkisel almayin ışin gorürken dedi. Ben de bitkisel tedaviye inananlardanim .

Sistem kayıt tarihi 12-08-2019
Hastalık öyküsü merhaba size singapurdan yazıyorum hocam uzun yıllardan beri burdayım nasip öyle oldu sizden bir ricam var. burada kardeşim lipoid sarkom oldu ameliyat oldu. kemo aldı yeniden çıktı. o parçada alındı tekrarladı. elimizden geldiği kadar en iyi yerlere götürdük. tedaviniz ile ilgili olarak tv programını izledik bize yardımcı olun hocam bayram günü sizi rahatsız ediyorum hakkınızı helal edin. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü hollandadan yazıyorum sinoviyal sarkom tedavisi görmekte ameliyat oldu gene nüksetti neloer yapmalıyız. tv programını iyileşen hastanın videosunu izledik umutlandık yendien ameliyat olmak istemiyoruz. yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 09-08-2019
Hastalık öyküsü kardeşim 2 yıldır fibrosarkom tedavisi görüyor ama havanda su dövdük heralde 3 kere ameliyat oldu. gene amaliyat kararı aldılar bitkisel çözüm var mı?

Sistem kayıt tarihi 06-08-2019
Hastalık öyküsü size fransadan yazıyorum hocam videoyu izledim çok sevindim mutlu oldum içime su serptiniz. kardeşim ewing sarkom yardımcı olursanız çok sevinirim raporlar fransızca çevirebilirim size göndereyim. bayramda buraya gelecek komşumuz var onun ile ilaçları gönderbilirsiniz hocam. cevap bekliyorum sizden.

Sistem kayıt tarihi 03-08-2019
Hastalık öyküsü hasta videounuzu izledim bizraz içime su serpdi hastamızada bir daha göstermesin benim ayağımda vardı aldırdık geçen sene bu ocak ayında nüksetti gene amaeliyat oldum aldırdık. kemo aldım radyoterapi aldım. temmuz 15inde pet çekilde aynı yerde gene nüksetmişl doktorum ameliyat ardından kemo dedi ben kabul etmedim düşünmek istedim bu nereye kadar bunun sonu yokmu ben daha 23 yaşındayım hersene ameliyat mı olucam. bunun çaresi yokmu. iyileşen arkadaşda karın zarınada sıçramış i,yileşdim diyor banada yardımcı olun saygılar hocam.

Sistem kayıt tarihi 02-08-2019
Hastalık öyküsü hocam öncelik ile böyle bir site açtığınız için teşekkür ederiz. iyileşen hastanın videosunu izledik hocam biraz sevindik. kardeşim hocam liposarkom hastamızda aynı zaten heralde kendisi ile görüşmek isterim hocam mahsuru yokise yanlış anlamayın hocam malum herkes bir şey diyor çok ciddi bir sitesizin ve yıllardan burdasınız mutlaka tedavi almak istiyuruz.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü İyileşen hastanızın videosunuz ailece izledik çok memnun kaldık. umutlandık hasta ile görüşme şansımız var mı? Abim o arkadaşa ulaşıcam dedi inşallah banada yardımcı olursunuz.

Sistem kayıt tarihi 22-07-2019
Hastalık öyküsü Hocam kardeşimde var videoyu izledik bize yardımcı olun 

Sistem kayıt tarihi 09-07-2019
Hastalık öyküsü Lipo sarkom hastası olan teyzem son evre olduğu söylenildi. Fakat teyzemin durumu aslında çok iyi kendi işini kendi yapıyor. Ağrıları fazla aslında arada ağrı kesici bant 25 lik kullanıyor. Mide bulantısı sadece kullndığında oluyor. İyileşen hasta videosunu izledim bizde yardımcı olurmusunuz.

Sistem kayıt tarihi 08-07-2019
Hastalık öyküsü Hocam kızım 11 yaşında sinoviyal sarkom ameliyat oldu kitle alındı. Kemoterapi aldı çok iyiydi ama yendien metastaz yaptı bize yardımcı olun.

Sistem kayıt tarihi 07-07-2019
Hastalık öyküsü esim kalın bağırsağında polipler vardi kanserlesmeden ameliyatla bağırsagı 15 cm kalana kadar var olan kitleler temizlendi midesinde de var suan sadece takip ediliyor. Esimin ince bağırsağında desmoid tümör denilen iyi huylu yumuşak 13 cm buyuklugunde kitleler var. ameliyat oldu suan ince bağırsak 2 metre. ama kitleler buyumeye devam ediliyor. Ancak ince bağırsak nakliyle kurtulur dendi. Ama bunun icin hastaligin ilerlemesi gerektigini anca nakil icin siraya girebilecegimizi soylediler.Bu konuda cok onemli drlar la gorusuldu. Sizin uygulayabileceginiz tedavi varmidir

Sistem kayıt tarihi 22-06-2019
Hastalık öyküsü Kardeşim lipo sarkom ameliyat oldu karın zarına metastaz yaptı. Kemoterapi aldı. C vitamni yülmesi özel hastanesinde yapıldı. Fayda nasıl sağlarsanız.

Sistem kayıt tarihi 14-06-2019
Hastalık öyküsü Ewing sarkom adi arkadasim yakalandi bacaginda vardi kemo tedavisi gordu ameliyat oldu ama gecmedi vucudunun her yerine yayildi Allah rizasi icin yardim edin.

Sistem kayıt tarihi 11-06-2019
Hastalık öyküsü Liposarkom teşhisi konuldu,1yil önce ameliyat oldum, ışın tedavisi veya kemoterapi almadım, bugünlerde ameliyat olduğum yerden, koltuk altı, şişlik oluştu,Mr çekildi, karın bölgesinde ve koltuk altında 2 adet kist görüldü, yardımcı olabilir misiniz?

Sistem kayıt tarihi 09-06-2019
Hastalık öyküsü L5 te kondrsarkom olduğunu söylediler Erciyes üniversitesi patoloji raporu var.

Tıbbi Sorumluluk Reddi