Karaciğer kanseri son evre ne kadar yaşar

acdtherapy.com » Karaciğer kanseri tedavisi
12:58 21-05-2018 | icon 28310
Karaciğer kanseri son evre ne kadar yaşar

Karaciğer kanseri son evre tahmini olarak 2-24 ay arasıdır.
Karaciğer kanseri hastalarının %95"i Ameliyat, Kemoterapi, Akıllı ilaç, Radyoterapi tedavisi ile birlikte Liver cancer Treatment Protocol Combination 9 Therapy tedavisi görmekteler. 
Karaciğer kanseri % 50-90 arasında başarı sağlamaktadır, tedavi süresi tahmini 6 Ay -24 Ay arasıdır.

Karaciğer kanseri ne kadar yaşar?

Karaciğer kanseri eğer ki metastaz yapmadı ise ve total bilirubin yükselmedi ise tıbbi olarak sorun çok hızlı çözülür.
Karaciğer nakli ile sorun çözülmektedir.
Tıbbi tedavisi mümkündür.
Bugüne kadar başarılı birçok tedavi olunmuştur. Bitkisel destek programı da tıbbi tedavisi ile birlikte yardımcı olunmamaktadır.
Karaciğer kanseri eğer sarılık yükseldi ise ve karında sıvı birikmeye başladı ise işte o zaman sorun var demektir. Mutlak suret ile zaman ile olan bir sorun olur mutlaka destek gerekir.

4. evre karaciğer kanseri olan kişi son evresi ne kadar yaşar?

Buda ancak tahmini olarak 2-24 ay arasıdır.

Karaciğer kanseri 4. evre ne kadar yaşar?

Karaciğer kanseri 4 evre ne kadar sürer tahmini olarak 2-24 ay arasıdır.
Buda hastanın raporlarına göre ve fiziksel yapısına göre değişir.
Öncelik ile neden olan etkenlerin ortadan kalkması gerekmektedir.
Bu seviyede olan hastalarda özellik ile metastaz yaptığı organlar farklı olabilir.
Kemik metastaz,
Sonrasında,
Beyin metastaz oluşmasıdır.
Eğer ki neden olan etkenleri ortadan kaldırmaz isek sorun çözülmez.

Karaciğeri iflas eden biri son evresi ne kadar yaşar?

Karaciğeri iflas eden biri 1-12 aya arasıdır. 
Burada bilinmesi gereken şey Karaciğer iflas ettiğinde tüm imkânlar elden gitmiş gibi görünse de her zaman için bir umut vardır.

S.S.S.

Sistem kayıt tarihi 13-10-2019
Hastalık öyküsü Annem karaciger kanseri gorusmek isterim.

Sistem kayıt tarihi 13-10-2019
Hastalık öyküsü Karaciğer kanseri kardeşim ne yapmamız gerekir. Kemoterapi almaya başladık ama kan değerleri yeterli olmadığı için veremiyorlar.

Sistem kayıt tarihi 12-08-2019
Hastalık öyküsü s.a. hayırlı bayramlar hocam. dayım benim için çok öenmli bizi okutan o hocam şimdi karaciğer kanserine bağlı olarak şimdi hastanede bayramı hastanedeyiz. siroz ve karından 7 lt sıvı aldırdık çok halsiz nasıl yardımcı olursunuz?

Sistem kayıt tarihi 11-08-2019
Hastalık öyküsü hayırlı bayramlar hocam babam 3 yıldır karaciğer kanseri tedavisi görmekte idi mayıs ayı başında çekilen pet de akciğer ve kemiklere sıçradığını öğrendik. bize nasıl yardımcı olursunuz? size hollandadn yazıyorum hocam ne zaman isterseni,z raporları yazarım. bayram günü araştırırken sizin tv programınızı izledik hemen yazdım yardım olun. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 04-08-2019
Hastalık öyküsü s.a. hocam hayırlı günler nasılsınız bende kafkasım annem karaciğer kanseri 4. evre ne yapabiliriz dağıstan tedavi yöntemlerini uyguladığınız duyduk videoları izledik yardımcı olun bizde hocam. Allaha emanet olun 

Sistem kayıt tarihi 04-08-2019
Hastalık öyküsü kardeşim karaciğer kanseri teşhisi konuldı pet çekildi biyopsi yapıldı. kemoterapi başladı ama durumu kötü mide bulantısı ve karında şişme var. ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem kayıt tarihi 02-08-2019
Hastalık öyküsü arkadaşım 6 aydır hastaydı ayakta ama sürekli halsizdi geçen gün zorla özel bir hastaneye götürdük kan analizleri filimler ve en son pet çekildi karaciğer kanseri pankreas metastaz çıktı neye uğradığımızı şaşırdık. bu kadar hızlı olurmu hocam ya? yardımcı olun bize arkadaşlımız yeni evlendi 25 yaşında yanınıza gelebilirz. raporları göndereyim mi hocam yardımcı olun bize.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü yaklaşık olarak 3 yıldır karaciğer kanseri tedavisi görüyorum. 1 ay önce pet çektirdim akciğer ve kemiklere metastaz yapmış ama benim genel durumum çok iyi sadece biraz ayağımda ağrı var. parol alıyorum geçiyor. yenidem kemo ve ışın tedavisi dedi doktorum. yoruldum artık bu kadar tedavi sonrasında metastaz yaptı yıkıldım hocam ne yapmalıyız. iyileşen hastaların yazılarını okudum. 9 tedavi protokolü bende işe yararmı hocam. lütfen bana yardımcı olun hocam. çaresizim yaşım 25 sevdiğim kız var bu hastalık nedeni ile benden ayrıldı iyileşme istiyorum çözüm var olduğunu biliyorum. mutlaka bir yerlerde var ben size inanıyorum hocam. saygılar.

Sistem kayıt tarihi 01-08-2019
Hastalık öyküsü Uzun zamandan beri karaciğer kanseri tedavisi görüyoruz. 

Sistem kayıt tarihi 02-07-2019
Hastalık öyküsü Hocam ablam karaciğer metastazı ne kadar sizce yaşar gerçekten çok korkuyoruz. bize yardımcı olun hocam.

Sistem kayıt tarihi 29-06-2019
Hastalık öyküsü Merhaba nasılsınız teyzemde sarılık çok yükseldi ne yapabiliriz. Gözleri sap sarı vücududa sarardı artık ne konuştuğu belli değil yapabileceğiniz bir şey var mı


Tıbbi Sorumluluk Reddi

0.065242052078247